28 2017.03
„Amber Grid“ pelnė „Verslo žinių“ apdovanojimą

Konkurencingą ir likvidžią šalies dujų rinką kurianti akcinė bendrovė „Amber Grid“ pelnė apdovanojimą „Lietuvos verslo lyderiai 2017“.

21 2017.03
Konsultacija dėl naudojimosi perdavimo sistema taisyklių papildymo ir dėl jungties susitarimo perdavimo sistemų sujungimo taške tarp Lietuvos ir Latvijos

Baltijos valstybių gamtinių dujų perdavimo sistemų operatoriai (toliau – Sistemų operatoriai) AB „Amber Grid“, Elering AS ir AS Conexus Baltic Grid ieško priemonių, kuriomis būtų glaudžiau integruojamos nacionalinės Lietuvos, Latvijos ir Estijos gamtinių dujų rinkos, skatinama tarpvalstybinė prekyba ir plėtojama konkurencinga regioninė rinka.

21 2016.10
Gamtinių dujų perdavimo kainų viršutinės ribos 2017 m.

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (toliau – Komisija) 2016 m. spalio 21 d. nustatė AB „Amber Grid“ pakoreguotas gamtinių dujų perdavimo kainų viršutines ribas, galiosiančias nuo 2017 m. sausio 1 d.:

07 2016.09
Lenkijoje svarstomos Dujotiekių jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos techninio įgyvendinimo alternatyvos

AB „Amber Grid“  buvo informuotas apie technines problemas, iškilusias Lenkijoje, atliekant Dujotiekių jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos parengiamuosius darbus bei galimas projekto įgyvendinimo technines alternatyvas, sprendžiant šias problemas.  

28 2016.07
Dujotiekių jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos statybos ir postatybinio laikotarpio aplinkos apsaugos valdymo ir monitoringo planas

AB „Amber Grid“ tęsia Dujotiekių jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos (GIPL) projekto parengiamuosius darbus.  Kviečiame visuomenę susipažinti su parengtais GIPL statybos ir postatybinio laikotarpio aplinkos apsaugos valdymo ir monitoringo planais.

Į viršų