Apie mus

08 2017.11
Įsteigta SGD platforma, skirta plėtoti SGD rinką

Lapkričio 8 d. įsteigta suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) platforma tarp šešių partnerių, mokslo ir verslo įstaigų, kuria norima stiprinti ir plėtoti SGD rinką ir su ja susijusias veiklas Lietuvoje.

23 2017.10
Baltijos šalių gamtinių dujų perdavimo sistemų operatoriai skelbia viešąją konsultaciją

Skelbiama Baltijos šalių gamtinių dujų perdavimo sistemų operatorių viešoji konsultacija dėl perdavimo pajėgumų valdymo principų bendroje Baltijos šalių rinkoje, rinkos operatoriaus įkūrimo alternatyvų ir bendros balansavimo zonos modelio koncepcijos.

12 2017.10
Rangovams pristatyti numatomi darbai

Vakar gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorė AB „Amber Grid“ pristatė rangovams 2018-aisiais ir vėlesniais metais numatomus įgyvendinti projektus bei planuojamus darbus, kuriems ketinama skelbti rangos konkursus.
 

09 2017.10
Energetikos ministerija ir EPSO-G pasirašė susitarimą dėl energijos sutaupymų

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir valstybės valdomos energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ bendrovės pasirašė susitarimą dėl veiksmų ir priemonių, padėsiančių šalies vartotojams iki 2020 m. pabaigos sutaupyti 269 GWh (0,27 TWh) energijos.

 

20 2017.09
Pasirašyta sutartis su Lietuvos verslo paramos agentūra

Dujų perdavimo sistemos operatorė AB „Amber Grid“ pasirašė sutartį su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra dėl ES finansinės paramos – iš dalies finansuoti dviejų sistemų diegimą. Dujų perdavimo sistemoje bus diegiamos nuotolinės technologinių procesų kontrolės bei dujų apskaitos prietaisų duomenų surinkimo sistemos.

Į viršų