Naujienos

22 2020.09
„Amber Grid“ už 6 mln. eurų modernizuos dujų skirstymo stotis šalia Vilniaus ir Kėdainių

Per ateinančius trejus metus „Amber Grid“ atnaujins svarbius sistemos elementus - Grigiškių, Vievio ir Kėdainių dujų skirstymo stotis. Tai numato pasirašyta sutartis su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), pagal kurią bus skirta Europos Sąjungos parama. 

18 2020.09
Dėl „Amber Grid“ neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo priimto sprendimo

2020 m. rugsėjo 18 d. įvykusiame neeiliniame visuotiniame AB „Amber Grid“ (įmonės kodas 303090867, registruotos buveinės adresas Savanorių pr. 28, Vilnius) akcininkų susirinkime buvo priimtas sprendimas.

15 2020.09
GIPL dujotiekio projekte naujas etapas - pradedami parengiamieji vamzdyno prijungimo prie perdavimo sistemos darbai

„Amber Grid“ pradėjo paruošiamuosius darbus kitam reikšmingam GIPL projekto etapui – įrengtos vamzdyno dalies prijungimui prie dujų perdavimo sistemos.

07 2020.09
REGIA žemėlapį papildė „Amber Grid“ dujų perdavimo tinklas
Registrų centro sukurtą ir vystomą regionų geoinformacinės aplinkos žemėlapį REGIA papildė projektuotojams, matininkams ir investuotojams bei gyventojams aktuali informacija apie gamtinių dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ valdomą magistralinių dujotiekių tinklą.
02 2020.09
Įgyvendinant Baltijos regioną su Europa sujungsiančio dujotiekio GIPL projektą beveik pasiekta pusiaukelė
Įgyvedinant Lietuvai ir Baltijos regionui svarbų strateginį energetikos projektą – dujotiekių jungtį GIPL Lietuvos teritorijoje jau atlikta beveik 50 proc. suplanuotų darbų. Suvirinta daugiau kaip 100 km plieninių vamzdžių, į tranšėją paklota 65 km vamzdyno. Darbai pasiekė Alytaus rajoną, o lapkritį dujotiekis bus klojamas už Alytaus, artėjant link Lietuvos-Lenkijos sienos.
1 2 3 4 ... 24
Į viršų