Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius

Naujienos

27 2022.09
Pradedantis veikti Lenkijos-Danijos dujotiekis „Baltic Pipe“ padidins dujų tiekimo saugumą regione ir Lietuvoje

Lenkijoje oficialiai atidaryta po kelių dienų pradėsianti veikti dujotiekių jungtis tarp Lenkijos ir Danijos „Baltic Pipe“. Dujotiekis, per kurį Lenkiją pasieks dujos iš Norvegijos, reikšmingai sustiprins dujų tiekimo saugumą visame regione, taip pat ir Lietuvoje. Dujų rinkos dalyviai visame Baltijos šalių regione turės tiesioginę prieigą prie dujų iš Norvegijos, šiuo metu norvegiškos dujos mus pasiekia per SGD terminalą Klaipėdoje.

22 2022.09
„Amber Grid“ akcininkai spręs dėl magistralinio dujotiekio Vilnius-Kaunas rekonstrukcijos rangos sutarčių

 

„Amber Grid“ planuoja pasirašyti rangos sutartis dėl magistralinio dujotiekio Vilnius-Kaunas rekonstrukcijos darbų. Šių sandorių pritarimui spalio 14 d. organizuojamas visuotinis bendrovės akcininkų susirinkimas.

22 2022.09
Pranešimas apie AB „Amber Grid“ neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimą
 
AB „Amber Grid“ (juridinio asmens kodas 303090867, buveinės adresas Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius, Lietuva) valdybos iniciatyva ir sprendimu 2022 m. spalio 14 d. 10.00 val., Bendrovės buveinėje (adresas Laisvės pr. 10, Vilnius) šaukiamas AB „Amber Grid“ neeilinis visuotinis akcininkų susirinkimas.
 
15 2022.09
„Amber Grid“ prie perdavimo tinklo prijungs iki šiol didžiausią biometano jėgainę

„Amber Grid“ pasirašė rangos darbų sutartį dėl biometano jėgainės prijungimo prie dujų perdavimo sistemos. Planuojama, kad Pasvalio rajone esanti jėgainė, kurią valdo UAB „Tube Green“, pagamintą biometaną į dujų perdavimo tinklą galės tiekti jau 2023 metų viduryje. Tai bus pirmas kartas, kai Lietuvos dujų perdavimo sistemoje bus ne tik įprastos gamtinės dujos, bet ir žaliosios dujos, pagamintos iš atsinaujinančių išteklių. Kartu tai sudarys galimybes verslui aktyviau naudotis žaliųjų dujų kilmės garantijų sistema.

19 2022.08
VERT suderino naują naudojimosi perdavimo sistema taisyklių redakciją

2022 m. liepos 29 d. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba suderino naują Naudojimosi „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo sistemos taisyklių redakciją.

1 2 3 4 ... 38
Į viršų