Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
AB „Amber Grid“ pelnė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimą

2017 m. lapkričio 23 d. „Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo 2016“ ceremonijoje didelių įmonių kategorijoje AB „Amber Grid“ buvo nominuota kaip „Metų aplinkosaugos įmonė“ už sprendimus ieškoti ir vertinti technologines inovacijas, siekiant techninio, ekonominio, finansinio ir aplinkosauginio efektyvumo.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo ceremonijoje, vykusioje jau dešimtą kartą, buvo pagerbtos pažangiausios Lietuvos įmonės, 2016 metais nuveikusios daugiausia darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimų verslo sektoriuje.

Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas - tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam asmeniui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimai skiriami šiose nominacijose:

„Metų darbovietė“

„Metų bendruomeniškiausia įmonė“

„Metų aplinkosaugos įmonė“.

Kiekviena iš NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas, mažas ar vidutines įmones; dideles įmones; tarptautines įmones ar jų filialus/atstovybes, veikiančias Lietuvoje.

Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Daugiau informacijos http://www.socmin.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/desimtaji-karta-apdovanotos-qh6x.html

Į viršų