Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
„Amber Grid“ valdybos pirmininku išrinktas Vytautas Bitinas
2022 m. balandžio 27 d. vykusiame AB „Amber Grid“ valdybos posėdyje išrinktas valdybos pirmininkas, kuriuo tapo „EPSO-G“ strategijos ir plėtros direktorius Vytautas Bitinas. Jis užtikrina įmonių grupės strategijos formavimą, valdymą ir priežiūrą.
 
Prie „EPSO-G“ grupės V. Bitinas prisijungė 2021 metais, iki tol 4 metus dirbo strategijos ir plėtros direktoriumi bendrovėje „Lietuvos paštas“. Jis taip pat yra sukaupęs profesinės patirties telekomunikacijų, informacinių technologijų, bankinio, energetikos bei susisiekimo sektoriuose. Šių metų kovą jis buvo išrinktas Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos (NLEA) prezidentu.
 
„Pagrindinis „Amber Grid“ tikslas šiuo laikotarpiu yra saugaus ir patikimo gamtinių dujų perdavimo tinklo, kuris suteikia Lietuvai energetinę nepriklausomybę, užtikrinimas. Jau netrukus pradės veikti strateginė dujotiekio jungtis tarp Lenkijos ir Lietuvos (GIPL), vykdomas jungties tarp Lietuvos ir Latvijos plėtros projektas ELLI dar labiau sustiprins Baltijos šalių dujų rinkos integraciją ir tiekimo stabilumą. Bendrovė yra itin svarbi ir įgyvendinant šalies energetikos sektoriaus transformaciją, didelį dėmesį skiriant žaliojo vandenilio integracijai į dujotiekių tinklą. Norėčiau, kad darbuotojai nuolat turėtų galimybes didžiuotis bendrove“, - pagrindines užduotis vardija naujai išrinktas valdybos pirmininkas.  
 
„Amber Grid“ valdybą sudaro 5 nariai, renkami 4 metų kadencijai. Šios kadencijos valdyba darbą pradėjo 2020 metų balandį. Šių metų balandį darbą joje pradėjo „EPSO-G“ technikos vadovas Dalius Svetulevičius, kuris yra atsakingas už technologinio turto valdymo strategijos ir investicinių planų įgyvendinimo kontrolę bei valstybės tarnautojas Karolis Švaikauskas – Energetikos ministerijos Energetikos konkurencingumo grupės vadovas.
 
Į viršų