Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
GIPL keliais su „Amber Grid“!
 
Dujotiekių jungtis GIPL taps tiltu tarp Lietuvos bei Lenkijos, o tuo pačiu ir Baltijos šalių bei Suomijos gamtinių dujų perdavimo sistemų ir sujungs mus su Europos Sąjungos dujotiekių sistema. Tai – simbolinis projektas, kuris neretai prilyginamas energetinei laisvei, o laisvę reikia švęsti!
Dabar, kai projektas jau finišo tiesiojoje, pats laikas mums visiems pažinti tas nuostabias apylinkes, kuriomis driekiasi šis istorinis dujotiekis iš arčiau! Juk aplink šį dujotiekį daug jaukių miestelių, kultūros paminklų, įspūdingų gamtos objektų, pačių įvairiausių vietų, kurias verta aplankyti su visa šeima.
 
GIPL projektą įgyvendinanti „Amber Grid“ parengė penkias trasas, į kurias įtraukė įspūdingiausius ir dėmesio vertus objektus bei turistines vietas, kurias aplankę pripildysite vasarą neišdildomais prisiminimais. Žemėlapį galite atsisiųsti čia (reikia aktyvios nuorodos), o prie kiekvieno objekto rasite po unikalią užduotį. 
 
Tad kaip prisijungti prie šios kelionės?
  • GIPL keliais su „Amber Grid“ kviečiame keliauti nuo liepos 2 d. iki spalio 1 d.
  • Pasirinkite, kurį maršrutą norite įveikti. O dar geriau – aplankykite visus 5! Juk vasara ilga. SVARBU: siūlome prieš leidžiantis į kelionę pasitikslinti objektų darbo laikus ir ar nereikalinga išankstinė registracija, norint patekti į lankytinus objektus. 
  • Susirinkite automobilio ekipažą: šeimos narius, draugus, kolegas – kelionė dar smagesnė su gera kompanija.
  • Keliaudami atlikite foto užduotis, kurios žemėlapyje pažymėtos fotoaparato ženkliuku, o nuotraukas kelkite ČIA.
 
Aktyviausius ir kūrybiškiausius apdovanosime!
 
Na ir viskas – kelionių vasara GIPL keliais su „Amber Grid“ prasideda!!!

PARSISIŲSTI ŽEMĖLAPĮ

Į viršų