Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
14 2021.09
Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos dujų perdavimo sistemų operatoriai susitarė dėl žaliųjų dujų rinkos plėtros skatinimo

Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos dujų perdavimo sistemų operatoriai „Amber Grid“, „Conexus Baltic Grid“, „Elering“ ir „Gasgrid Finland“ pasirašė susitarimo memorandumą dėl žaliųjų dujų, dar vadinamų atsinaujinančiomis dujomis, rinkos plėtros skatinimo. 

09 2021.09
„Amber Grid“ pradėjo žaliosios elektros energijos iš saulės jėgainių gamybą
Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ įsirengė 450 kilovatų (kW) galios saulės elektrinę ir pradėjo gaminti žaliąją elektros energiją dujų tinklo reikmėms. Iš viso iki metų pabaigos „Amber Grid“ įmonės teritorijoje turės beveik 1,5 megavatų (MW) galios nuosavų saulės jėgainių, kurios padės sutaupyti apie 50 proc. įmonės išlaidų už elektrą. 
 
27 2021.08
„Amber Grid“ strategijos 2030 prioritetai – infrastruktūros pritaikymas žaliajam vandeniliui ir konkurencingos regioninės dujų rinkos sukūrimas
Dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ paskelbė veiklos strategiją iki 2030 m. Per ateinančius dešimt metų bendrovės veiksmų ir investicijų centre – infrastruktūros parengimas žaliosios energijos perdavimui. Taip pat numatyta infrastruktūros plėtra bei vieningos rinkos ir tarifų zonos sukūrimas tarp Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, o ilgesnėje perspektyvoje – ir Lenkijos. 
 
18 2021.08
Atlikta 90 proc. GIPL dujotiekio jungties darbų ir dujotiekis išbandytas maksimalia apkrova

Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ jau  įgyvendino 90 proc. dujotiekių jungties su Lenkija GIPL statybos darbų, suvirino visą Lietuvos teritorijoje besidriekiantį 165 kilometrų vamzdyną ir atliko atsparumo bandymus.

1 2 3 4 ... 25
Į viršų