10 2020.01
Lietuva į Baltijos šalis 2019 m. transportavo rekordinį dujų kiekį

Pernai, palyginti su 2018 m., dujų perdavimas į Baltijos šalis augo 2,6 karto iki beveik 6 TWh dujų. Per šį laikotarpį dujų srautas į Latviją ir Estiją sudarė penktadalį (20 proc.) viso įleisto dujų kiekio, skirto Lietuvos ir kitų Baltijos šalių vartotojams.

02 2020.01
Prasidėjo GIPL dujotiekio statybos darbai

Įsigaliojus gruodžio pabaigoje pasirašytai rangos darbų sutarčiai, Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ pradeda parengiamuosius dujotiekio jungties su Lenkija GIPL statybos darbus. Jau organizuojamas pagamintų vamzdžių iš Lenkijos pristatymas.

31 2019.12
„Amber Grid“ rekonstravo regioninės reikšmės dujotiekį Latvijos pasienyje už 8,1 mln. eurų

„Amber Grid“ užbaigė dujotiekio Vilnius-Panevėžys-Ryga atkarpų, siekiančių Lietuvos–Latvijos pasienį, rekonstravimo darbus. Atnaujinant dujotiekį buvo sutvarkyta tarptautiniams dujų srautams svarbi trasos dalis, jungianti Lietuvą ir Latviją. Ši jungtis tapo itin svarbi šiemet, išaugus dujų perdavimui į Latviją dėl itin palankios suskystintų gamtinių dujų kainos rinkoje.

27 2019.12
Pasirašyta sutartis dėl Lietuvos-Latvijos dujotiekio pajėgumų didinimo projekto statybos darbų finansavimo

Inovacijų ir tinklų programų vykdomoji įstaiga (INEA) prie Europos Komisijos, Lietuvos ir Latvijos dujų perdavimo sistemos operatoriai pasirašė sutartį dėl Lietuvos-Latvijos dujotiekio pajėgumų didinimo projekto statybos darbų finansavimo. Bendros investicijos šiam projektui sudarys 10,2 mln. eurų.

23 2019.12
„Amber Grid“ pasirašė GIPL dujotiekio rangos darbų sutartį

Gruodžio 23 d. Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ pasirašė sutartį su viešame konkurse ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą pateikusiu UAB „Alvora“ ir „Šiaulių dujotiekio statyba“ įmonių konsorciumu dėl dujotiekio jungties tarp Lenkijos ir Lietuvos GIPL statybos darbų. Pasirašytas 79,85 mln. Eur (be PVM) vertės sandoris leis pradėti šio visam regionui svarbaus projekto darbus jau sausio mėnesį.

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 19
Į viršų