Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
16 2021.12
Inovatyvūs dronai užtikrins dujų perdavimo sistemos saugumą ir mažesnį CO2 išmetimą į aplinką

„Amber Grid“, siekdamas efektyvinti savo veiklą bei mažinti poveikį aplinkai, kartu su italų dronų gamintoja „Italdron“ sukūrė ir išbandė inovatyvią technologiją – metano nuotėkius aptinkantį droną. Komplekte yra ir antrasis – vaizdo perdavimo dronas. Jie netrukus papildys „Amber Grid“ dujų tinklo saugumą ir patikimumą užtikrinančios įrangos arsenalą.

11 2021.11
Baltijos šalių ir Suomijos dujų perdavimo sistemos operatoriai siekia glaudesnės regioninės dujų rinkos integracijos
Dujų perdavimo sistemos naudotojai visame Baltijos šalių ir Suomijos regione nuolat išreiškia poreikį išplėsti dabartinę Estijos-Suomijos-Latvijos dujų įleidimo tarifų zoną, siekiant kad prie jos prisijungtų ir Lietuva, panaikinant Kiemėnų taške tarp Lietuvos ir Latvijos taikomas tarpvalstybines dujų perdavimo paslaugų kainas. 
 
05 2021.11
2021 m. trijų ketvirčių „Amber Grid“ pajamos siekė 44,5 mln. eurų
Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ pajamos per pirmuosius devynis šių metų mėnesius siekė 44,5 mln. eurų – 16,5 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai, kai jos sudarė 38,2 mln. eurų. 
 
28 2021.10
Gautas vieno paskutiniųjų, trečiojo GIPL dujotiekio statybos etapo užbaigimo aktas
Lietuvą ir Lenkiją sujungsiančio GIPL dujotiekio projektą įgyvendinantis dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ gavo Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos išduotą GIPL dujotiekio trečiojo statybų etapo užbaigimo aktą. Paskutinįjį, ketvirtąjį statybų etapą ir baigiamą įrengti Santakos dujų apskaitos ir slėgio ribojimo stotį planuojama patikrinti artimiausiu metu, o jo statybų užbaigimo aktus gauti iki šių metų pabaigos. 
 
22 2021.10
Suvirinta GIPL dujotiekio auksinė siūlė žymi Lietuvos ir Lenkijos dujų perdavimo sistemų sujungimą
Lietuvos ir Lenkijos pasienyje, nutiesus tarptautinio GIPL dujotiekio dalis iš abiejų valstybių pusių, buvo suvirinta simbolinė auksinė siūlė, žyminti dviejų Europos Sąjungos šalių dujų perdavimo sistemų fizinį sujungimą. Auksinės siūlės suvirinimas – vienas paskutiniųjų svarbiausių darbų, įrengiant Baltijos šalių regiono ir Europos Sąjungos dujų rinkas sujungiantį dujotiekį. 
 
Į viršų