Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
24 2022.10
Per devynis mėnesius Lietuvoje suvartota 36 proc. mažiau dujų nei pernai
„Amber Grid“ duomenimis, Lietuvos dujų poreikis reikšmingai sumažėjo, tačiau išaugo per šalies perdavimo sistemą transportuojamų dujų srautai. Nors pastaruoju metu dujų kainų kreivė Europos biržose leidžiasi žemyn, tokį pokytį lėmė šiemet buvusi itin aukšta dujų kaina ir valstybių, turinčių prieigą prie Lietuvos dujų perdavimo sistemos, poreikis laiku apsirūpinti dujomis. 
 
20 2022.10
Lietuvą ir Lenkiją jungiantis GIPL dujotiekis sėkmingai išbandytas veikiant maksimaliu pajėgumu

Lietuvos ir Lenkijos dujų perdavimo tinklus sujungęs dujotiekis GIPL buvo išbandytas veikiant maksimaliu pajėgumu. Du bandymai buvo atlikti siekiant įsitikinti, kad dujotiekiu be trikdžių gali būti perduodamas visas techninius GIPL statybos parametrus atitinkantis dujų srautas.

19 2022.10
„Amber Grid“ ir „DS-1“ pasirašė 3,7 mln. eurų sutartį dėl dujotiekių rekonstrukcijos

„Amber Grid“ pasirašė 3,7 mln. eurų vertės sutartį su bendrove „DS-1“ dėl dujotiekių rekonstrukcijos įvairiose Lietuvos vietovėse. Atnaujinant dujotiekius juose taip pat bus įrengti inovatyvūs infrastruktūros elementai – korozijos davikliai. 

10 2022.10
Lietuvos dujų sektoriaus perspektyva 2022/2023

Šiais metais dujų suvartosime mažiau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu. Dujų tiekimo įmonės yra užsakiusios pakankamus pajėgumus dujų importui Lietuvos poreikiams, taip pat yra sukaupę atsargų požeminėje dujų saugykloje.

29 2022.09
„Amber Grid“ pripažintas Nasdaq ESG skaidrumo partneriu
Dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ buvo pripažintas Nasdaq ESG skaidrumo partneriu ir gavo tai liudijantį ženklą. Šis pripažinimas įteikiamas įmonėms, kurios savo investuotojams demonstruoja aukšto lygio skaidrumą aplinkos, socialinių ir valdymo klausimų (ESG) atžvilgiu. 
 
Į viršų