18 2020.12
Suomijos ir Baltijos regiono perdavimo sistemos operatoriai skelbia konsultacinio klausimyno dėl regioninės dujų rinkos plėtros santrauką

Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos perdavimo sistemų operatoriai  – „Amber Grid“, „Conexus Baltic Grid“, „Elering“ ir „Gasgrid Finland“ – po surengtų internetinių seminarų ir kitų dialogą su rinkos dalyviais skatinančių iniciatyvų, paskelbė bendrą konsultacijų dėl regioninės dujų rinkos plėtros santrauką.

17 2020.12
Viešoji konsultacija dėl „Amber Grid“ paslaugų kainų metodikos ir preliminarių 2022-2023 m. kainų

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2022 m. pradeda veikti dujų perdavimo jungtis su Lenkija (GIPL), Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) paskelbė viešajai konsultacijai antrąjį dokumentą dėl Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ teikiamų paslaugų kainų nustatymo metodikos 2022 metams. 

17 2020.12
GIPL pajėgumai bus paskirstomi GSA platformoje
 
Lenkijos GSA platformos operatorius ir Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ pasirašė sutartį dėl Santakos sujungimo taško pajėgumų paskirstymo per GSA platformą.
30 2020.11
Komentaras dėl „Amber Grid" prisijungimo prie Lietuvos vandenilio platformos
 
Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ prisijungė prie Energetikos ministerijos kartu su 19 Lietuvos organizacijų įsteigtos Lietuvos vandenilio platformos. Suprasdamas savo vaidmenį sukurti sąlygas Lietuvos energetikos sektoriaus dekarbonizacijai ir pritaikyti perdavimo sistemą žaliųjų dujų transportavimui, „Amber Grid“ aktyviai dalyvauja vandenilio tyrimų ir plėtros veikloje Lietuvoje ir už šalies ribų. 
 
25 2020.11
REGATRACE naujienlaiškis

Kviečiame susipažinti su biometano rinkos naujienomis ir REGATRACE projekto eiga specialiame naujienlaiškyje.

Į viršų