04 2020.11
„Amber Grid" trijų ketvirčių pajamos siekė 38,2 mln. eurų
 
„Amber Grid“ per pirmuosius devynis metų mėnesius uždirbo 38,2 mln. eurų pajamų, kurios išliko tokiame pat lygyje kaip ir per tą patį laikotarpį pernai. Nors nuo šių metų pradžios „Amber Grid“ teikiamų perdavimo paslaugų tarifas yra 16 proc. mažesnis, išaugusios dujų perdavimo apimtys Latvijos kryptimi ir didesnė dujų paklausa Lietuvoje, ypač elektros gamybos sektoriuje, padėjo išlaikyti stabilų pajamų, uždirbtų iš dujų perdavimo veiklos, lygį. 
 
 
04 2020.11
Pradedamas rinkos tyrimas, siekiant įvertinti naujų perdavimo pajėgumų plėtrą Lenkijos - Lietuvos dujų jungtyje GIPL

Dujų perdavimo sistemų operatoriai AB „Amber Grid“ ir „GAZ-SYSTEM SA“ atlieka rinkos tyrimą, kuriuo siekia išsiaiškinti rinkos poreikį perdavimo paslaugoms naujiems Lenkijos – Lietuvos dujų jungties (GIPL) pajėgumams. 

26 2020.10
„Amber Grid“ sudarė beveik 1 mln. eurų vertės sandorį dėl saulės parkų įrengimo

Dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ ir komercinių saulės elektrinių rangos įmonė „Eternia Solar“, pasirašė sutartį dėl saulės elektrinių įrengimo „Amber Grid“ valdomose teritorijose. 

22 2020.10
GIPL dujotiekio prijungimas prie veikiančios sistemos užbaigs du sudėtingiausius statybos etapus – liks trečdalis darbų

Baltijos šalis ir Suomiją su Vakarų Europa susiesianti dujų jungtis GIPL prijungiama prie jau veikiančios „Amber Grid“ valdomos Lietuvos dujų perdavimo sistemos. Laikantis saugumo reikalavimų ir valdant aštrėjančią COVID-19 riziką, numatoma, kad šiemet bus įgyvendinta 60 proc. GIPL statybos darbų.

19 2020.10
„Amber Grid“ suteiktų dujų perdavimo paslaugų ES dujų rinkai apimtis augo beveik penktadaliu

Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ šių metų sausio-rugsėjo mėn. per Lietuvą šalies ir Baltijos regiono vartotojams transportavo beveik 26 teravatvalandes (TWh) gamtinių dujų, neskaitant dujų perdavimo į Kaliningrado sritį. Tai 17,6 proc. daugiau, lyginant su 2019 m. tuo pačiu laiku, kai į Lietuvą buvo transportuota 21,2 TWh gamtinių dujų. Taip pat didėjo dujų vartojimas Lietuvoje. 

Į viršų