Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
05 2022.05
Oficialiai atidarytas GIPL dujotiekis, padidinsiantis Baltijos regiono ir Lenkijos energetinį saugumą

Gegužę pradėjęs veikti Lietuvos-Lenkijos dujotiekis GIPL nutraukė Baltijos valstybių ir Suomijos energetinę izoliaciją, integruodamas šalis į vieningą Europos Sąjungos dujų tinklą. Nauja dujų importo bei eksporto magistralė oficialiai atidaryta gegužės 5 d. – tai istorinis įvykis regionui, ilgą laiką buvusiam energetine sala, stipriai priklausoma nuo rusiškų dujų importo. Ilgai lauktas GIPL dujotiekis sustiprina regiono energetinę nepriklausomybę bei leidžia panaudoti visą Klaipėdos SGD terminalo potencialą.

01 2022.05
Pradėjo veikti dujotiekių jungtis tarp Lietuvos ir Lenkijos GIPL

2022 m. gegužės 1 dieną, kaip ir buvo numatyta, pradėjo veikti Lietuvą ir Lenkiją jungiantis dujotiekis GIPL. Šiandien naująja dujų jungtimi perduoti pirmieji fiziniai ir komerciniai dujų srautai.

28 2022.04
„Amber Grid“ valdybos pirmininku išrinktas Vytautas Bitinas
2022 m. balandžio 27 d. vykusiame AB „Amber Grid“ valdybos posėdyje išrinktas valdybos pirmininkas, kuriuo tapo „EPSO-G“ strategijos ir plėtros direktorius Vytautas Bitinas. Jis užtikrina įmonių grupės strategijos formavimą, valdymą ir priežiūrą.
 
14 2022.04
Pradėjusi nuosavos elektros energijos gamybą „Amber Grid“ šiemet sutaupė daugiau nei 45 tūkst. eurų
Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ kryptingai siekia sumažinti įsigyjamos elektros energijos kiekį ir ne tik sumažinti šiai energijai skiriamas išlaidas, bet ir ženkliai prisidėti prie CO2 emisijų mažinimo savo kasdienėje veikloje. Įmonei šių tikslų siekti padeda įrengtos 1,5 megavatų (MW) galios nuosavos saulės elektrinės, kurios vien šiemet aprūpino bendrovės objektus žaliąja elektros energija už daugiau nei 45 tūkst. eurų, o nuo paleidimo dienos sutaupė 190 tonų CO2
 
08 2022.04
Į „Amber Grid“ valdybą siūlomi trys nauji nariai

Š. m. balandžio 20 d. vyksiančiame „Amber Grid“ visuotiniame akcininkų susirinkime bus balsuojama dėl naujų siūlomų bendrovės valdybos narių. Patronuojanti bendrovė „EPSO-G“ siūlo į „Amber Grid“ valdybą iki kadencijos pabaigos išrinkti Vytautą Bitiną, Dalių Svetulevičių ir Karolį Švaikauską. 

Į viršų