Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
07 2022.01
„Amber Grid“ užbaigė GIPL dujotiekio statybą Lietuvoje

Dvejus metus vykę tarptautinio dujotiekio, jungiančio Lietuvą ir Lenkiją GIPL statybos darbai užbaigti. Tai patvirtino 2021 m. gruodžio 31 d. gautas paskutinis GIPL projekto statybos užbaigimo aktas. Visas 165 km ilgio dujotiekis iki Lenkijos sienos užpildytas dujomis.

31 2021.12
VERT suderino naujas naudojimosi perdavimo sistema taisyklių ir perdavimo sistemos balansavimo taisyklių redakcijas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino naujas Naudojimosi „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo sistemos ir „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo sistemos balansavimo taisyklių redakcijas. 

29 2021.12
„Amber Grid“ atnaujins Kėdainių, Vievio ir Grigiškių dujų skirstymo stotis

Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ paskelbė trijų dujų skirstymo stočių, esančių Kėdainiuose, Vievyje ir Grigiškėse, atnaujinimo darbų viešąjį pirkimą. Dujų perdavimo sistemos elementų modernizavimas bus atliekamas siekiant įrenginius pakeisti aukščiausius aplinkosaugos, efektyvumo ir saugumo standartus atitinkančiomis technologijomis.

16 2021.12
Inovatyvūs dronai užtikrins dujų perdavimo sistemos saugumą ir mažesnį CO2 išmetimą į aplinką

„Amber Grid“, siekdamas efektyvinti savo veiklą bei mažinti poveikį aplinkai, kartu su italų dronų gamintoja „Italdron“ sukūrė ir išbandė inovatyvią technologiją – metano nuotėkius aptinkantį droną. Komplekte yra ir antrasis – vaizdo perdavimo dronas. Jie netrukus papildys „Amber Grid“ dujų tinklo saugumą ir patikimumą užtikrinančios įrangos arsenalą.

11 2021.11
Baltijos šalių ir Suomijos dujų perdavimo sistemos operatoriai siekia glaudesnės regioninės dujų rinkos integracijos
Dujų perdavimo sistemos naudotojai visame Baltijos šalių ir Suomijos regione nuolat išreiškia poreikį išplėsti dabartinę Estijos-Suomijos-Latvijos dujų įleidimo tarifų zoną, siekiant kad prie jos prisijungtų ir Lietuva, panaikinant Kiemėnų taške tarp Lietuvos ir Latvijos taikomas tarpvalstybines dujų perdavimo paslaugų kainas. 
 
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 25
Į viršų