Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
18 2021.05
„Amber Grid“ siūlo taikyti mažesnes dujų perdavimo paslaugų kainas 2022 metams

2022 metams „Amber Grid“ siūlo Lietuvos vartotojams nustatyti ženkliai sumažintą vidutinę dujų perdavimo paslaugų kainą. Palyginti su šiemet taikoma vidutine kaina, kitąmet ji mažės 29 proc. ir sudarys 1 eurą už megavatvalandę dujų (1 Eur/MWh). 

05 2021.05
„Amber Grid“ pirmojo 2021 m. ketvirčio pajamos augo iki 19,2 mln. eurų

Dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį augo iki 19,2 mln. eurų ir buvo 41 proc. didesnės nei tuo pačiu laikotarpiu pernai, kai pajamos už dujų perdavimo paslaugas siekė 13,6 mln. eurų. Pajamų, o taip pat pelningumo lygiui, didžiausią įtaką turėjo dėl šaltos žiemos reikšmingai išaugusi dujų paklausa ir dėl to didesnis dujų suvartojimas šilumos ir elektros gamybos sektoriuose.  

03 2021.05
„Amber Grid“ investuos 4 mln. eurų į dujotiekių atnaujinimą, pusė skiriamų lėšų – iš ES paramos fondų

Dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ pasirašė sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), pagal kurią numatoma įvairiose Lietuvos vietovėse rekonstruoti virš žemės esančias ir nepakankamai įgilintas aukšto slėgio magistralinių dujotiekių atkarpas. Sutartis taip pat atveria galimybę padidinti dujotiekio technologinę pažangą – projekto metu bus įrengti inovatyvūs infrastruktūros elementai – korozijos greičio davikliai. 

27 2021.04
Rinkos konsultacija dėl Jungties susitarimo tarp „Amber Grid“ ir „GAZ-SYSTEM S.A.“

Lietuvos ir Lenkijos dujų perdavimo sistemos operatoriai „Amber Grid“ ir „GAZ-SYSTEM S.A.“ planuoja pasirašyti „Santakos” Jungties susitarimą. „Santakos“ taškas sujungs Lietuvos ir Lenkijos dujų perdavimo sistemas, įrengus naują tarptautinį dujotiekį. Kviečiame teikti komentarus dėl siūlomos sutarties.

20 2021.04
Pradedamas paskutinis sudėtingas dujų jungties su Lenkija statybų etapas
Atlikus tris ketvirtadalius Lietuvą ir Lenkiją sujungsiančio dujotiekio tiesimo darbų, pradedamas baigiamasis jungties statybų etapas – dujų apskaitos ir slėgio reguliavimo stoties statyba.
 
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 26
Į viršų