Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
28 2021.10
Gautas vieno paskutiniųjų, trečiojo GIPL dujotiekio statybos etapo užbaigimo aktas
Lietuvą ir Lenkiją sujungsiančio GIPL dujotiekio projektą įgyvendinantis dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ gavo Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos išduotą GIPL dujotiekio trečiojo statybų etapo užbaigimo aktą. Paskutinįjį, ketvirtąjį statybų etapą ir baigiamą įrengti Santakos dujų apskaitos ir slėgio ribojimo stotį planuojama patikrinti artimiausiu metu, o jo statybų užbaigimo aktus gauti iki šių metų pabaigos. 
 
22 2021.10
Suvirinta GIPL dujotiekio auksinė siūlė žymi Lietuvos ir Lenkijos dujų perdavimo sistemų sujungimą
Lietuvos ir Lenkijos pasienyje, nutiesus tarptautinio GIPL dujotiekio dalis iš abiejų valstybių pusių, buvo suvirinta simbolinė auksinė siūlė, žyminti dviejų Europos Sąjungos šalių dujų perdavimo sistemų fizinį sujungimą. Auksinės siūlės suvirinimas – vienas paskutiniųjų svarbiausių darbų, įrengiant Baltijos šalių regiono ir Europos Sąjungos dujų rinkas sujungiantį dujotiekį. 
 
19 2021.10
Baltijos šalių ir Suomijos dujų perdavimo sistemos operatoriai pradėjo rengti techninių vandenilio transportavimo galimybių tyrimų ir plėtros planą

Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos dujų perdavimo sistemų operatoriai įvykdė bendrą tarptautinę viešųjų pirkimų procedūrą, skirtą parengti projekto planą, kuriuo remiantis operatoriai atliks viešuosius pirkimus dėl mokslinių tyrimų ir plėtros projekto, įvertinant vandenilio maišymo su gamtinėmis dujomis galimybes Estijos, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos dujų perdavimo sistemose ir reikalingas investicijas pagal skirtingus vandenilio maišymo kiekius.

19 2021.10
„Amber Grid“: per devynis mėnesius Lietuvoje suvartota 5 proc. daugiau dujų nei pernai
Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ duomenys rodo, kad šiemet Lietuvos poreikiams buvo suvartota 18,5 teravatvalandės (TWh) dujų arba 5 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu, kai Lietuvos poreikis siekė 17,7 TWh. Metų pradžioje vyravę šalti žiemos ir pavasario orai lėmė didesnį dujų suvartojimą šilumos ir elektros gamybos sektoriuose. Vasaros laikotarpiu dujų vartojimas Lietuvoje mažėjo.
 
01 2021.10
Atnaujintas „Amber Grid“ prekės ženklas žymi naują, į žaliąją transformaciją orientuotą veiklos etapą

Dujų perdavimo sistemos operatoriui „Amber Grid“ šiemet paskelbus veiklos strategiją iki 2030 m. ir įsipareigojus per ateinančius dešimt metų nukreipti bendrovės veiksmus ir investicijas link žaliosios transformacijos, o poveikį aplinkai sumažinti dviem trečdaliais, įmonė atnaujino savo prekės ženklą ir pagrindinį biurą perkelia į naujas patalpas.  

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 25
Į viršų