Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
Rangovams pristatyti numatomi darbai

Vakar gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorė AB „Amber Grid“ pristatė rangovams 2018-aisiais ir vėlesniais metais numatomus įgyvendinti projektus bei planuojamus darbus, kuriems ketinama skelbti rangos konkursus.
„Technologijos sparčiai tobulėja, rangovų kvalifikacija nuolat auga, tai sudaro mums galimybę darbus organizuoti efektyviau, dalį darbų įsigyjant rinkoje“, - sakė „Amber Grid“ generalinis direktorius Saulius Bilys. 

Esamiems ir galimiems būsimiems rangovams buvo pristatyti dujotiekių saugos nuo korozijos darbai, taip pat darbai dujų skirstymo stotyse bei magistralinio dujotiekio vamzdyne. Rangos būdu be kita ko numatoma atlikti nuo labai specifinių ir sudėtingų iki paprastesnių darbų, pavyzdžiui, tokių kaip privažiavimo kelių prie dujotiekio įrenginių remontas, ar dujotiekio žymėjimo stulpelių įrengimas bei atstatymas.

Rengininio metu rangovams taip pat buvo pristatyti kvalifikaciniai reikalavimai rangos darbams, atsakyta į jų klausimus.

Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ užtikrina patikimą ir saugų gamtinių dujų perdavimą aukšto slėgio vamzdynais sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą, priežiūrą ir plėtojimą.

Į viršų