Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
24 2017.11
AB „Amber Grid“ pelnė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimą

2017 m. lapkričio 23 d. „Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo 2016“ ceremonijoje didelių įmonių kategorijoje AB „Amber Grid“ buvo nominuota kaip „Metų aplinkosaugos įmonė“ už sprendimus ieškoti ir vertinti technologines inovacijas, siekiant techninio, ekonominio, finansinio ir aplinkosauginio efektyvumo.

21 2017.11
Patvirtintos gamtinių dujų perdavimo paslaugos kainos Lietuvos sistemos naudotojams

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) patvirtino gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorės AB „Amber Grid“ nustatytas gamtinių dujų perdavimo paslaugų kainas.

08 2017.11
Įsteigta SGD platforma, skirta plėtoti SGD rinką

Lapkričio 8 d. įsteigta suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) platforma tarp šešių partnerių, mokslo ir verslo įstaigų, kuria norima stiprinti ir plėtoti SGD rinką ir su ja susijusias veiklas Lietuvoje.

23 2017.10
Baltijos šalių gamtinių dujų perdavimo sistemų operatoriai skelbia viešąją konsultaciją

Skelbiama Baltijos šalių gamtinių dujų perdavimo sistemų operatorių viešoji konsultacija dėl perdavimo pajėgumų valdymo principų bendroje Baltijos šalių rinkoje, rinkos operatoriaus įkūrimo alternatyvų ir bendros balansavimo zonos modelio koncepcijos.

12 2017.10
Rangovams pristatyti numatomi darbai

Vakar gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorė AB „Amber Grid“ pristatė rangovams 2018-aisiais ir vėlesniais metais numatomus įgyvendinti projektus bei planuojamus darbus, kuriems ketinama skelbti rangos konkursus.
 

1 2 3 4 ... 6
Į viršų