Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius
03 2021.12
Kviečiame į virtualų renginį apie būsimus pirkimus
Tobulindamas viešųjų pirkimų proceso kokybę bei siekdamas glaudesnio bendradarbiavimo su esamais ir potencialiais naujais tiekėjais, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ nori pakviesti Jus į internetinį susitikimą, kuris vyks 2021 m. gruodžio 15 d. 9val. 
 
 
 
07 2021.07
„Amber Grid“ paskelbė Šiaulių ir Telšių dujų skirstymo stočių modernizavimo darbų konkursą

Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“ paskelbė dviejų dujų skirstymo stočių, esančių Vakarų Lietuvoje – Šiauliuose ir Telšiuose, atnaujinimo darbų viešąjį pirkimą. Pagrindinė šių objektų paskirtis – dujų apskaita bei dujų slėgio sumažinimas iki skirstymo sistemos operatoriui reikalingo lygio. Stotyje taip pat vykdomi ir kiti svarbūs technologiniai procesai: dujų išvalymas, pašildymas ir odoravimas, t.y. kvapo suteikimas saugumo tikslais. 

05 2021.07
Skelbiamas neįpareigojantis didinamųjų pajėgumų rinkos paklausos vertinimas

„Amber Grid“ informuoja esamus ir potencialius sistemos naudotojus apie galimybę pateikti neįpareigojančius didinamųjų pajėgumų poreikio nurodymus perdavimo sistemų sujungimo taškuose su Latvija bei Lenkija. Tokia informacija turėtų būti pateikta per 8 savaites pradedant skaičiuoti nuo 2021 m. liepos 5 d.

02 2021.07
GIPL keliais su „Amber Grid“!

Dujotiekių jungtis GIPL taps tiltu tarp Lietuvos bei Lenkijos, o tuo pačiu ir Baltijos šalių bei Suomijos gamtinių dujų perdavimo sistemų ir sujungs mus su Europos Sąjungos dujotiekių sistema. Tai – simbolinis projektas, kuris neretai prilyginamas energetinei laisvei, o laisvę reikia švęsti!

21 2021.05
Skelbiame viešąją konsultaciją dėl naudojimosi AB „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo sistema taisyklių ir AB „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo sistemos balansavimo taisyklių

Siekiant užtikrinti, kad teisė naudotis AB „Amber Grid“ valdoma gamtinių dujų perdavimo sistema būtų suteikiama objektyviai ir sąžiningai, nediskriminuojant atskirų sistemos naudotojų, bei atsižvelgiant į tai, kad atsiranda nauja Lietuvos – Lenkijos dujų jungtis – GIPL bei taisyklių nuostatas harmonizuojant su taisyklėmis taikomomis Latvijos ir Estijos dujų rinkos zonoje, teikiame viešajai konsultacijai Naudojimosi AB „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo sistema taisyklių projektą ir AB „Amber Grid“ gamtinių dujų perdavimo sistemos balansavimo taisyklių projektą.

Į viršų